Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
امکانات مفید گوگل ادز

امکانات مفید گوگل ادوردز

امکانات مفید گوگل ادوردز ، گوگل ادز یکی از سرویس‌های مفید گوگل است که به کمک کسب و کارها آمده. این سرویس علاوه بر آنکه منجر به اتصال مشتریان بالقوه به فعالان کسب و کارها شده، امکانات آنالیز و بررسی مفیدی در اختیار صاحبین وب سایت‌ها قرار داده است.

این سرویس تبلیغاتی معتبر مخاطبین بسیاری دارد، اکثر این مخاطبین شرکت‌های معتبر بیزنسی هستند. با این حال بخش اعظمی از این مشتریان از عمده سرویس‌های گوگل ادز (Google Ads) استفاده نمی‌کنند. تحقیقات نشان می‌دهد که دلیل اصلی استفاده نکردن از امکانات، عدم آگاهی از وجود آن‌هاست.

بدین منظور در این مقاله سعی کرده‌ایم تا بخشی از امکانات مفید گوگل ادز را به شما معرفی کنیم.

کمپین‌های تماسی (Call-only Campaigns) در گوگل ادز

این ویژگی گوگل ادز که مدت زمان زیادی از افتتاح آن نمی‌گذرد به دلیل استقبال مخاطبین موبایلی در نظر گرفته شده است. گوگل در گزارش‌های خود اعلام کرده است که حدودا ۷۰ درصد از افرادی که توسط گوشی تلفن همراه خود به جستجو در گوگل می‌پردازند، با کسب و کار مورد نظر تماس تلفنی برقرار می‌کنند.

این آمار جالب نیاز به ایجاد یک سرویس متفاوت را پایه ریزی کرد. لذا در سال ۲۰۱۵ سرویس کمپین‌های تماسی گوگل راه اندازی شد. این سرویس با تمرکز بر شرکت‌هایی که دریافت تماس تلفنی از جانب مخاطبانشان در اولویت قرار دارد شروع به کار کرد.

نمایش تبلیغات در این سرویس متفاوت تر است، در واقع شماره‌ی تماس شرکت آگهی دهنده با فونتی واضح و بزرگ نمایش داده می‌شود. توضیحات مرتبط با خدمات هم در زیر شماره تلفن قرار گرفته است. سیستم محاسبات هزینه هم در این سرویس به گونه‌ای است که تنها کلیک‌هایی که منجر به تماس تلفنی می‌شوند کسر هزینه به دنبال خواهد داشت.

اکستنشن‌های تبلیغات (Ad Extensions) در گوگل ادوردز

منظور از اکستنشن‌های تبلیغاتی در گوگل ادز همان امکانات اضافی تبلیغات هستند. اکستنشن به آگهی دهنده اجازه می‌دهد که آگهی خود را با طراحی ویژه تری برای مخاطبینش به نمایش بگذارد. این ویژگی منجر به بالاتر رفتن CTR، بهتر دیده شدن و ایجاد تجربه کاربری بهتری می‌شود. در ادامه به برخی از اکستنشن‌ها اشاره می‌کنیم:

Sitelink extensions: این اکستنشن به شما اجازه نمایش لینک‌های داخلی وب سایت در آگهی را می‌دهد. در واقع با استفاده از این ویژگی می‌توان مخاطبین را به راحتی به اهداف مورد نظر خود رساند.

Call extensions: همان ویژگی نخستی است که بدان اشاره ویژه داشتیم.

Location extensions: این افزونه متمرکز تر از اکستنشن تماسی است. در واقع تمرکز علاوه بر شما هر تماس بر موقعیت جغرافیایی مشتری نیز هست. کاربر می‌تواند موقعیت آگهی دهنده بر روی نقشه را نیز به دست بیاورد.

Review extensions: این اکستنشن نظرات مشتریان و یا کاربران قبلی را به نمایش می‌گذارد.

App extensions: اگر وب سایت شما دارای اپلیکیشن است، با استفاده از این افزونه لینک دانلود اپلیکیشن در اپ استور را می‌توان به تبلیغ افزود.

Structured Snippets: توضیحات هر آگهی در گوگل ادز دارای محدودیت‌هایی است. در این افزونه امکان الصاق توضیحات بیشتر فراهم آمده است.

امکانات مفید گوگل ادز

ارائه خدمات تبلیغات در گوگل ادوردز , مدیریت ppc , افزایش ترافیک سایت , تبلیغات هدفمند , شناخت پرسوناژ کاربران , ایجاد کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز , تولید محتوای سئو شده و کسب نتیجه ارگانیک در صفحه اول گوگل , شبکه های اجتماعی , دیجیتال مارکتینگ، آموزش مدیریت پیج اینستاگرام , ارائه جدول برنامه ای فعالیت و استراتژی ماهانه پیج اینستاگرام , تبلیغات کسب و کار و پیج شما , نظارت بر فعالیت ادمین پیج , آنالیز دقیق پیج اینستاگرام ، آنالیز رقباء , تبعین چارت مشخص بروزرسانی کانال ها و پیج های کسب و کاری , جذب فالوور ارگانیک , پاک کردن اکانت های فیک و روح , تعیین پرسوناژ کاربران و مخاطبین پیج , ارائه انواع قرعه کشی برای مسابقاتی که در کانال یا پیج برگزار میگردد،

سایت تخصصی savalanweb آماده ارائه خدمات فوق به همه شهرهای ایران- تهران , کرج ,  لرستان , کرمان , اهواز , زابل , رامهرمز , هرمزگان , تنکابن , آمل , بابل , ساوه , زاهدان , گلستان , اسلامشهر , اندیشه , ویسمه , مازندران , گیلان , یزد , اصفهان , اهواز , کرمانشاه , شیراز , اراک , تبریز ,بندر گناوه , ارومیه , زنجان , و ایرانیان ساکن کشورهای ترکیه , ارمنستان ,آذربایجان , قبرس , یونان , انگلیس , آلمان , امریکا و ….میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره و آگاهی از قیمت تبلیغات در گوگل ، مدیریت کلیک ها ،افزایش بازدید و ترافیک سایت ،  تبلیغات هدف دار ، مشخص کردن رفتار کاربران ، کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز ، تولید محتوای سئو شده و کسب نتیجه ارگانیک در صفحه اول گوگل ، مدیریت و پشتیبانی سایت ، مدیریت شبکه های اجتماعی , طراحی سایت ,بازاریابی دیجیتال با شماره های
0919797107709355074837  تماس بگیرید.

Author

savalanweb

نظرات و پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *