Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

بهترین روش های سئو ، یکی از تصمیمات اصلی که صاحبان استارت آپ باید بگیرند این است که آیا در سئو شرکت کنند یا نه. یکی از ملاحظات رایج هزینه سرمایه گذاری در کمپین سئو در مقابل بازده احتمالی است. دیگری فهرست دلهره آور اصطلاحات SEO است که ممکن است افراد تازه وارد در تجارت الکترونیک و صحنه وب سایت را تحت تأثیر قرار دهد. اگر شما یک کارآفرین آنلاین جدید هستید اما از مزایای سئو متقاعد نشده اید، پس این مقاله برای شما مناسب است! در اینجا برخی از دلایل اهمیت سئو و اینکه چرا باید آن را به عنوان یک تکنیک بازاریابی در نظر بگیرید، آورده شده است. سئو نسبت به سایر روش های بازاریابی آنلاین هزینه کمتری دارد. همچنین در مقایسه با سایر تکنیک ها مانند بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک و بازاریابی ایمیلی، نرخ پاداش بالاتری را ارائه می دهد. در حالی که ممکن است لازم باشد مبلغ قابل توجهی را برای پوشش برنامه ریزی اولیه سئو و فرآیندهایی که شامل طراحی وب سایت، برنامه نویسی و استراتژی است، اختصاص دهید، می توانید مطمئن باشید که نتایج سریعتر و بلندمدت تری دریافت خواهید کرد.

“من نمی توانم فرمول موفقیت را به شما بدهم، اما می توانم فرمول شکست را به شما ارائه دهم. این فرمول این است: سعی کنید همه را راضی کنید.”

– هربرت بایارد سووپ

پیاده سازی استراتژی های سئو به شما کمک می کند تا در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) در رتبه بالاتری قرار بگیرید. این بدان معناست که وقتی مشتریان هدف شما محصولات و خدماتی را که صنعت شما ارائه می دهد جستجو می کنند، احتمالاً وب سایت شما را پیدا می کنند. هنگامی که به طور مکرر در SERP ظاهر می شوید، کاربران از سایت و کسب و کار شما آگاه می شوند. این امر شانس جذب مشتریان بالقوه را در صفحات وب شما افزایش می دهد.

 

سئو یک استراتژی تبلیغاتی مقرون به صرفه است یکی از اجزای سئو به نام سئوی خارج از سایت تضمین می کند که کاربران صفحات خارجی یا رسانه های اجتماعی می توانند وب سایت شما را پیدا کنند. بهینه سازی برای سئو، پتانسیل سایت را برای جذب مشتریان از پلتفرم های دیگر غیر از موتور جستجو افزایش می دهد. به عنوان مثال، وقتی محتوا و پیوندهایی به صفحه خود در فیس بوک یا توییتر ارسال می کنید، می توانید وب سایت خود را تبلیغ کنید و مشتریان بیشتری جذب کنید. یکی از اهداف اصلی سئو، جذب مخاطب هدف از طریق جستجوهای ارگانیک است. تعداد بازدیدکنندگان سایت شما بر فروش و اشتراک شما تأثیر می گذارد. همچنین باعث ترویج بازاریابی محصولات و خدمات شما می شود. افزایش ترافیک ورودی همیشه برای تجارت خوب است زیرا معادل فرصت های تبدیل بیشتر است. برخی از ابزارهای مرتبط با سئو مانند Google Keyword Planner و Google Analytics داده های کمی را برای کمک به درک بازار خود، تجزیه و تحلیل روندها و شناخت جایگاه رقبا ارائه می دهند. این به شما کمک می کند کلمات کلیدی محبوب و ارزشمند را شناسایی کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که چگونه محتوای خود را ساختار یا اصلاح کنید. همچنین اطلاعاتی در مورد رفتار بازارتان مانند مکان، زمان فعالیت، فراوانی جستجوها، فناوری‌های مورد استفاده، اولویت‌های محصول و غیره به شما می‌دهد. همه این معیارها برای کمک به شما در شناخت مخاطبان، نیازها و انتظارات آنها مفید هستند.

 

 

Author

savalanweb

نظرات و پیام شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *