Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل ادوردز این امکان را فراهم میسازد تا در زمان بسیار کم وبسایت خود را در جایگاه اول نتایج جستجوی گوگل نمایش دهید. قطعا” هنگام جستجو در گوگل سایت هایی که یک علامت AD در کنار آن‌ها قرار دارد را مشاهده کرده اید.

این سایت ها با بهره بردن از سرویس گوگل ادز فارغ از هر رنکینگ و کیفیتی  توسط موتور جستجوگر گوگل و مرتبط با نوع جستجوی شما ، به شما نمایش داده میشوند.

شما نیز می‌توانید با کمک سایت تخصصی ساوالان وب ، مجری تبلیغات در گوگل ادوردز، از این خدمات ویژه استفاده کنید!

ساوالان وب ، مجری تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات گوگل ادوردز چیست؟

سوال مهم شما و اکثر کاربران این است که اساسا” Google Ads و یا تبلیغات در گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادز سرویس و سیستم تبلیغاتی شرکت گوگل میباشد که از طریق سایت ها و ابزارهای مختلف گوگل، میتوانید سایت خود را جهت بهتر دیده شدن محصولات و خدمات و جذب مشتری و کسب ترافیک تبلیغ کنید.

رایج ترین شکل Google Ads، تبلیغات در گوگل میباشد. در این نوع تبلیغات تبلیغ دهنده کلمات کلیدی و عبارات مرتبط با آن محصول و یا خدماتی که دارد را در پنل گوگل ادوردز خود وارد میکند ، تا سایت و تبلیغاتش برای افرادی که این کلمات و یا عبارت ها را جستجو کرده اند نشان داده شود.

تبلیغ کننده برای هر کلیکی که توسط گوگل ادز میشود و کاربر را به سایت هدایت میکند هزینه‌ای را پرداخت می‌کند.

برای جستجوی یک کلمه کلیدی، گوگل از بین پیشنهادهای مختلف تبلیغ دهندگان، مطابق با  ضوابطی خاص برخی از تبلیغ ها را انتخاب و در هنگام جستجوی کاربران اینترنتی به کاربران نشان می دهد.

تبلیغات گوگل ادوردز چیست؟

تبلیغات گوگل ادوردز چگونه کار می کند؟

سیستم گوگل ادوردز، برای کمک در بازاریابی ، کسب و کار ،محصولات یا خدمات شما در موتور جستجوی گوگل و سایت های وابسته به آن توسط کمپانی گوگل ایجاد شده است.

در این روش تبلیغات در گوگل ادوردز ، متون و محتوای تبلیغ در نتایج گوگل برای کوئری های مرتبط نشان داده می شود.
در واقع این یک سیستم پرداخت به ازای هر کلیک ( PPC یا Pay-per-click) میباشد.

به شکلی که شما می توانید با سرمایه گذاری و مزایده در خصوص برخی عبارات جایگاه تبلیغ و سایت خود را مشخص کنید ، و فقط در زمانی که کاربر از طریق گوگل ادوردز یا آگهی گوگل روی سایت یا تبلیغ شما کلیک کند هزینه پرداخت میکنید!

تبلیغات در گوگل ادوردز  به شکل متن کوتاهی نمایش داده میشود که شامل دو عنوان، توضیحات و لینک سایت یا صفحه خاصی از سایت است.

البته این موارد تنظیمات و ابزارهای خیلی خوبی مانند انتخاب جایگاه نمایش سایت نیز دارند که در ادامه مطلب حتما به آن اشاره خواهیم داشت!

شما کاربران گرامی ساوالان وب در هر زمان که خواستید میتوانید به صورت آنلاین و یا تلفنی با متخصصین تبلیغات در گوگل ادوردز ارتباط داشته باشید و مشاوره و راهنمایی دریافت کنید!

09197971077-09355074837
تبلیغات گوگل ادوردز چگونه کار می کند؟

فرآیند کارکرد تبلیغات در گوگل ادوردز

حالا زمان آن است که با هم بررسی کنیم گوگل ادوردز به چه صورت کار می‌کند.

Google منبع و دایرةالمعارفی است که توسط کاربران سراسر دنیا برای کسب اطلاعات و یا طرح سوالاتی استفاده می‌شود که با تلفیقی از تبلیغات پولی و نتایج ارگانیک (سایت های سئو شده ) به آن‌ها پاسخ داده می‌شود.

گوگل ادز یک بستر تبلیغاتی پولی میباشد که در تحت یک شبکه بازاریابی معروف به‌ عنوان پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) قرار دارد و جایی است که شما به‌عنوان تبلیغ‌ کننده میبایست مبلغی را به ازای هر کلیک یا هر ایمپرشن (CPM) در یک تبلیغ پرداخت کنید.

(Google Ads) تحت مدل پرداخت به ازای هر کلیک (PPC)  کار می‌کند.

این یعنی اینکه شما به‌ عنوان تبلیغ‌کننده باید کلمات کلیدی خاص در Google را هدف قرار دهید و مبلغی را برای کلمات کلیدی مورد نظر پیشنهاد دهید.
با این فرض که پیشنهاد شما حداکثر مبلغی باشد که می‌خواهید برای یک تبلیغ پرداخت کنید.

به عنوان مثال، اگر حداکثر پیشنهاد شما 3 دلار باشد و Google تعیین کند که هزینه برای هر کلیک آن عبارت یا کلمه‌ خاص، 1/5 دلار است، شما آن جایگاه تبلیغاتی را دریافت می‌کنید! اگر گوگل تشخیص دهد که هزینه‌ی آن بیش از 3 دلار است، شما تبلیغات را نمیتوانید دریافت کنید مگر آنکه قیمت را به حد اعلام شده برسانید.
البته می‌توانید حداکثر بودجه روزانه را برای تبلیغ خود تعیین کنید.

شما سه گزینه برای پیشنهادات خود دارید:

 • هزینه‌ هر کلیک (CPC)
 • هزینه‌ در هر 1000 نمایش (CPM)
 • هزینه‌ هر تعامل (CPE)

سپس Google مبلغ پیشنهادی شما را با نمره‌ی کیفیت (QS) شما می‌سنجد.

بر اساس الگوریتم گوگل امتیاز کیفیت سایت، کیفیت تبلیغات، کلمات کلیدی و صفحات فرود شما است که منجر به کاهش قیمت و موقعیت‌های بهتر تبلیغات شما در گوگل ادوردز میشود.

این نمره یا امتیاز بین 1 تا 10 میباشد هرچه امتیاز شما بالاتر باشد، رتبه بهتری خواهید داشت و هزینه کمتری برای تبلیغات در گوگل پرداخت می‌کنید.

در معنا امتیاز کیفیت شما ، مبلغ پیشنهادی شما و امتیاز تبلیغ (AD rank) شما جایگاه بهتری توسط گوگل برایتان در نظر گرفته میشود. هرچه کاربران بیشتر بر روی تبلیغات شما کلیک کنند، احتمال دستیابی به اهداف تبلیغات بیشتر است و شما هزینه‌ی کمتری برای آن کلیک ها پرداخت می‌کنید.

فرآیند کارکرد تبلیغات در گوگل ادوردز

توضیحات و آمار استفاده از گوگل ادوردز

وقتی کاربران عبارت و یا کلمه مورد نظر را در گوگل جستجو می‌کنند، نتایج جستجو را در صفحه جستجوی گوگل (SERP) خود مشاهده می‌کنند.
این نتایج می‌توانند یک تبلیغ پولی باشد که آن کلمه کلیدی را هدف قرار داده است یا شامل نتایج ارگانیکی باشد که در زیر نتایج تبلیغاتی آورده می‌شوند.

نتایج ارگانیکی همان رعایت اصول سئو ( بهینه سازی برای موتورهای جستجو ) یک سایت میباشد!

برای  مثال، در عکس عبارت (طراحی سایت) را جستجو کرده ایم !

نتایج تبلیغات در (کادر قرمز) با برچسب آگهی نشان داده می‌شوند. نتایجی که در  (کادر سبز) نشان داده می‌شود، به‌عنوان نتایج ارگانیک هستند.

نتایج ارگانیک جستجو در گوگل با سئو

با بالا بردن پیشنهاد قیمت این امر برای تبلیغ دهنده از این جهت مفید است که اولین نتایج در Google که معمولاً اکثر کاربران را جلب می‌کنند نصیب آن‌ها خواهد شد. گوگل ادوردز روشی موثر برای سوق دادن ترافیک واجد شرایط یا مشتریان مناسب به سمت تجارت شما است در حالی که آن‌ها در جستجوی محصولات و خدماتی مانند محصولات پیشنهادی شما هستند. اگر از PPC برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود استفاده می‌کنید، بهتر است Google Ads بخشی از استراتژی پرداختی شما باشد.

ممکن است سوال کنید که: آیا Google Ads مؤثر است؟  پاسخ به این سوال را با چند آمار مشاهده کنید.

 • میزان کلیک کاربران روی سایت هایی که از Google Ads استفاده کرده اند نزدیک به 80 درصد میباشد!
 • تبلیغات در گوگل ادوردز هرماه 210 میلیون بار نمایش (ایمپرشن) دارد.
 • 63 درصد کلیک هایی که بر روی تبلیغات پولی میشود کاربرانی هستند که به اصطلاح آماده خرید هستند!
 • 49 درصد از مشتریان چیزی را خریداری می‌کنند که در تبلیغ دیده‌اند.

قطعا” تا به اینجای مطلب قانع شده اید که گوگل ادز چقدر میتواند به پیشرفت شما در کسب و کار و فروش محصول یا خدمات شما کمک کند! البته که حتما با مشاورین متخصص ما در زمینه تبلیغات پولی ارتباط داشته باشید.

در ادامه مطلب دلایل استفاده از این سیستم و سرویس گوگل را مطالعه کنید تا برای رشد سایت و کسب و کار اینترنی خود تصمیم بگیرید.

PPC برای تبلیغ محصولات

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

در عصر حاضر همه به دنبال افزایش مشتریان و یا افزایش بازدید از وبسایت خود هستند.

همانطور که می دانید تبلیغات یکی از مهمترین اصول پیشرفت هر کسب و کاری است.

قرار داشتن در معرض دید مشتریان و افرادی که به کسب و کار شما نیاز دارند به شما این امکان را می دهد تا خدمات و محصولات خود را برای افراد بیشتری به نمایش بگذارید و در نتیجه فروش خود را افزایش دهید.

در حال حاضر گوگل پر بازدیدترین وبسایت در جهان است. رتبه یک الکسا و بیش از 42 میلیارد بازدید در هر ماه نشان دهنده میزان اهمیت این موضوع است.

اگر می خواهید همه در مورد شرکت یا کسب و کار آنلاین شما اطلاعاتی داشته باشند، بهترین راه حل رای شما تبلیغات در در گوگل ادوردز میباشد.

تحقیقات انجام شده بیانگر آن است که 88 درصد از کاربران اینترنتی صفحات بعدی جستجو را بررسی نمی‌کنند. همچنین آمارها نشان می دهد که بیشترین تعداد کلیک بر روی 4 یا 5 نتیجه اول گوگل صورت می گیرد.

به این ترتیب با نمایش تبلیغ سایت شما در میان نتایج گوگل، تعداد مشتریان و بازدیدکننده های وب سایت شما در مدت زمان کمی رشد چشمگیری خواهد داشت، البته در صورتی که تبلیغ به صورت بهینه فعال شود.

مضاف بر این هر چقدر تبلیغ شما جایگاه بالاتری داشته باشد بازدیدکنندگان بیشتری به خود جذب می کند و کاربران بیشتر از سایر تبلیغ ها بر روی آن کلیک می کنند.

همانطور که گفته شد گوگل ادز به عنوان یک شبکه پرداخت به ازای هر کلیک یا (PPC) شناخته می شود و از این طریق تبلیغ کنندگان می توانند تبلیغات خود را به کاربران مورد نظر خود ارائه کنند..

مزایای استفاده از گوگل ادز

مزایای استفاده از سرویس گوگل ادز

سرویس Google Ads نزدیک به بیست سال است که فعالیت می‌کند. گوگل با بیش از 5 میلیارد درخواست جستجو در روز، پرکاربردترین موتور جستجوگر است.

در این بخش مهم‌ترین مزایای تبلیغات گوگل ادز عنوان شده اند:

 • رقابت در کسب و کار: صدها هزار سایت و شرکت از Google Ads برای تبلیغ مشاغل و کسب و کار خود استفاده می‌کنند ، حتی اگر برای یک عبارت جستجو، رتبه‌بندی ارگانیک هم داشته باشید، نتایج شما در زیر آگهی های رقبا قرار می‌گیرند. پس اینجا گوگل ادوردز به شما امکان می‌دهد تا جایی که می‌توانید در نتایج SERP بالا قرار بگیرید و بیشتر دیده شوید.
 • افزایش ترافیک و کسب درآمد از سایت: با Google Ads،  ترافیک وب‌سایت شما زیاد خواهد بود، تماس تلفنی بیشتری دریافت کنید و حتی بازدید فروشگاه‌های شما را افزایش میابد. برابر با اذعان شرکت گوگل ، تبلیغ‌کنندگان بابت هر 1 دلار که برای Google Ads هزینه می‌کنند 8 دلار درآمد کسب می‌کنند.
 • تبلیغات هدفمند: امکان هدف‌گیری در google adwords به شما کمک می‌کند تبلیغات خود را به افرادی با علایق خواص نشان دهید. کلمات کلیدی، مکان تبلیغ، سن و زبان همه مواردی هستند که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید تبلیغات هدفمندی را نشانه بگیرید.
 • امکان تبلیغ در دستگاه‌های دیگر: گوگل ادوردز به شما امکان می‌دهد تبلیغات به‌موقع (از طریق موبایل و دسک تاپ) را در میان مخاطبان خود ایجاد و به اشتراک بگذارید. این بدان معناست که در لحظه‌ای که مشتریان ایده آل شما از طریق جستجوی Google یا Google Maps به دنبال محصولات و خدماتی که برند شما ارائه می‌دهد هستند، کسب‌وکار شما در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) نشان داده می‌شود.
 • مدیریت بودجه تبلیغات: شما می‌توانید تعیین کنید چقدر در ماه یا در روز یا حتی در هر تبلیغ هزینه کنید و در اکثر مواقع، برای حالتی پول پرداخت می‌کنید که کسی روی تبلیغ شما کلیک کند.
 • اندازه‌گیری موفقیت تبلیغات: به مرور زمان، Google Ads به شما کمک می‌کند تا آن تبلیغات را تجزیه‌ و تحلیل و بهبود دهید تا افراد بیشتری  کسب‌وکار شما راببینند و بتوانید به همه‌ی اهداف کمپین پولی خود برسد.

  حتما” مطالعه کنید : سایر امکانات مفید گوگل ادز ، در بخش مقالات

جذب مشتری و کسب در آمد تبلیغات گوگل

ارائه انواع مشاوره و خدمات تبلیغات در گوگل

خدمات تبلیغات در گوگل ادز ساوالان وب

مدیریت هزینه های تبلیغات به ازای هر کلیک

ساوالان وب یک مجموعه پیشرو در PPC است که به طور کلی بر موفقیت شما تمرکز دارد.

چه بخواهید کاربران را به مشتری تبدیل کنید، و چه بخواهید ترافیک وب سایت خود را افزایش ،
با خدمات تبلیغات در گوگل و نیز مدیریت ppc  به شما کمک میکنیم  تا به اهداف جذب و تبدیل مشتری در کسب و کار خود برسید. 

سایت تخصصی savalanweb با صدها کمپین مدیریت شده و نرخ 91 درصدی تبدیل و حفظ مشتری در خدمت شماست!

خدمات تبلیغات در گوگل ادوردز ساوالان وب

ارائه خدمات تبلیغات در گوگل ادوردز ، مدیریت ppc ،افزایش ترافیک سایت ،  تبلیغات هدفمند ، شناخت پرسوناژ کاربران ، ایجاد کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز ، تولید محتوای سئو شده و کسب نتیجه ارگانیک در صفحه اول گوگل ، شبکه های اجتماعی ، دیجیتال مارکتینگ، آموزش مدیریت پیج اینستاگرام ، ارائه جدول برنامه ای فعالیت و استراتژی ماهانه پیج اینستاگرام، تبلیغات کسب و کار و پیج شما،نظارت بر فعالیت ادمین پیج ، آنالیز دقیق پیج اینستاگرام ، آنالیز رقباء ،تبعین چارت مشخص بروزرسانی کانال ها و پیج های کسب و کاری، جذب فالوور ارگانیک ، پاک کردن اکانت های فیک و روح ، تعیین پرسوناژ کاربران و مخاطبین پیج، ارائه انواع قرعه کشی برای مسابقاتی که در کانال  یا پیج برگزار میگردد، 

سایت تخصصی savalanweb آماده ارائه خدمات فوق به همه شهرهای ایران- تهران , کرج ,  لرستان , کرمان , اهواز , زابل , رامهرمز , هرمزگان , تنکابن , آمل , بابل , ساوه , زاهدان , گلستان , اسلامشهر , اندیشه , ویسمه , مازندران , گیلان , یزد , اصفهان , اهواز , کرمانشاه , شیراز , اراک , تبریز ,بندر گناوه , ارومیه , زنجان , و ایرانیان ساکن کشورهای ترکیه , ارمنستان ,آذربایجان , قبرس , یونان , انگلیس , آلمان , امریکا و ….میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره و آگاهی از قیمت تبلیغات در گوگل ، مدیریت کلیک ها ،افزایش بازدید و ترافیک سایت ،  تبلیغات هدف دار ، مشخص کردن رفتار کاربران ، کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز ، تولید محتوای سئو شده و کسب نتیجه ارگانیک در صفحه اول گوگل ، مدیریت و پشتیبانی سایت ، مدیریت شبکه های اجتماعی , طراحی سایت ,بازاریابی دیجیتال با شماره های
0919797107709355074837  تماس بگیرید.