Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

طراحی انواع سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس و سایر پلتفرم ها در سال های اخیر و به خصوص سال 1401 رشد بسیاری داشته است . محدودیت هایی که در این سال ها بیماری کرونا در جهان ایجاد کرد رشد روز افزون کسب و کار های اینترنتی و سایتها با انواع فعالیت ها اعم از ارائه خدمات ،محصولات ، مشاوره و… را رقم زده است.

موسسه EY Future Consumer Index وابسته به دانشگاه یو سی ال ای آمریکا با نظر سنجی از 14000 نفر از 100 کشور دنیا در خصوص نحوه خرید به این نتیجه رسیده است که 65 درصد مردم دنیا خرید و سفارش گذاری سریع اینترنتی را به سایر مدل های خرید ترجیح داده اند.

البته در ایران طی 2 سال اخیر با محدودیت هایی که بیماری کرونا ایجاد کرده است این آمار بیش از 67 درصد رشد داشته است. و صاحبان مشاغل نیاز به طراحی سایت و گسترش کسب و کار خود به دنیای وسیع اینترنت را کاملا لمس کرده اند.

آمار ها نشان میدهد در ایران طی 2 سال اخیر طراحی سایت ، ثبت و ایجاد شرکت ها و کسب و کارهای اینترنی بیش از 45 درصد افزایش داشته است و همین از اهمیت فضای جذب مشتری از سایت و اینترنت را نشان میدهد.

خدمات طراحی سایت وردپرس
مرکز طراحی و ساخت سایت وردپرس
پیشرفت کسب و کار با اینترنت مارکتینگ

سایت فضای جدید کسب و کارها

باید توجه داشته باشید که پس همه گیری کرونا تحول زیادی برای دنیای دیجیتال، فضای مجازی و کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتال فراهم آمد.

از نظر کارشناسان و موسسات معتبر اقتصادی سال 2022 میلادی و سال 1401 شمسی سال پر رونق کسب و کارهای اینترنتی ، سایت ، فعالیت های دیجیتالی و… میباشد.
همان طور که خود شما هم شاهد بودید طی این 2 سال با محدودیت های که اجتناب ناپذیر بود خرید از سایت ها و سفارش گذاری آنلاین پیشرفت چشمگیری داشته است.

تغییر رفتار در خرید مشتریان به سمت و سوی دیجیتال رفته است .
این نوع خرید هم سریع است و هم امکان تصمیم گیری مشتری را بر اساس محصولات و خدمات موجود در سایت راحت تر و بهتر می کند.

 

 

کسب و کار اینترنتی با ایجاد سایت وردپرس

قدرت سایت در جذب مشتری

شما از طریق سایت بهتر از هر وسیله ای می توانید خود را به مشتری معرفی کنید.

مثال: وضعیت کسب و کار شما دچار بحران شده و دوره سختی داشتید و نیاز دارید تا تغییر اساسی برای شغل و فروش محصول یا خدمات خود ایجاد کنید،
مشتریان همیشگی که داشتید هم کفاف هزینه ها و حتی اجاره شما را نمی دهد .
با دریافت مشاوره از متخصص کسب و کارهای اینترنتی و با گسترش کسب و کار خود از طریق طراحی سایت میتوانید به افراد جدیدتری شغل ، محصول و خدمات خود را به دور دست ترین نقاط کشور هم نمایش دهید و مشتریان جدید و بالقوه ای را جذب کنید.

کمتر کسی را میتوان یافت که برای کسب کوچکترین اطلاع از موضوع یا محصولی آن را در Google جستجو نکند و تقرببا 75درصد جستجو های Google در ایران منجر به خرید یا مشاوره می گردد.

سایت وردپرس چیست؟

در واقع وردپرس یک سایت و سیستم مدیریت محتوای مناسب سایت میباشد.

سایت وردپرس در کل یک پلتفرم open source  است (منابع و دسترسی آزاد) و هر کسی میتواند در آن تغییرات دلخواه را ایجاد کند.
علاوه براین مورد مهم ترین قابلیت این نوع سایت طراحی های مختلف و دلخواه  جهت انواع مشاغل و کسب و کارها  مانند طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت فروش آنلاین و……با امکانات و قیمت مناسب میباشد.

پلتفرم وردپرس با وبلاگ نویسی در سال 2003 شروع به فعالیت کرد و سریعا به یک سیستم مدیریت محتوا (Content Management System (CMS) ) محبوب با بیشترین قابلیت ها شد.

وردپرس از قدرت توسعه بالایی برای دولوپرها برخوردار است. افراد زیادی برای طراحی سایت خود به این پلتفرم  روی آورده اند البته که برای حرفه‌ای تر شدن و بهینه‌سازی هرچه بیشتر باید به زبان‌های برنامه نویسی مختلف مانند Html, Css و Js برای اعمال تغییرات در هسته اصلی سایت و هم‌چنین زبان برنامه‌نویسی php  مختص وردپرس برای تغییرات در قالب (theme) و یا طراحی اختصاصی مسلط باشید.

چرا طراحی و ساخت سایت وردپرسی؟

پیشنهاد طراحی سایت وردپرس به دلیل مزایا و امکانات فوق العاده ای که دارد عموما” اکثر مدیران و صاحبان مشاغل که تصمیم به راه اندازی سایت دارند را تحت تاثیر قرار داده و با مشاوره هایی که از ما (مجموعه SAVALANWEB) دریافت می کنند در انتخاب خود مصمم می شوند.

برای خواندن توضیحات بیشتر ویژگی ها روی گزینه ها کلیک کنید.

ویژگی های ممتاز سایت وردپرس

کاربردهای متنوع وردپرس

ساخت سایت وردپرس برای انواع کاربردها بسیار کارآمد است، وب سایتهای شرکتی چند زبانه، کسب‌ و‌ کارهای بزرگ و کوچک، فروشگاه‌های آنلاین، وبلاگ شخصی، رستوران، نمونه‌کارها و بیوگرافی و حتی ایجاد یک شبکه اجتماعی همگی با طراحی سایت وردپرس قابل اجرا هستند.

مدیریت آسان و کاربر پسند

بعد از طراحی سایت و کارهای اولیه ، مدیریت وبسایت شما با وردپرس بسیار راحت خواهد بود  و در بخش مدیریت یا پیشخوان سایتتان می‌توانید انواع تغییرات مدنظر خود در وبسایت را پیاده‌سازی کنید.
 یوزر فرندلی بودن آن یعنی به راحتی میتوانید با آموزش هایی که در اختیارتان قرار  می گیرد ، در سایت خود مطلب ، محصول ، عکس و نوشته مطابق با نوع فعالیت ساییتان انتشار دهید.

تم و قالب های پیشرفته

این پلتفرم که پادشاه سایت ها نام گرفته از تم ها و قالب های بی نظیر و بی نهایتی بهره می برد.  قالب‌های موفق و پرفروش وردپرسی بسیاری مانند آوادا، وودمارت، بی تم، اکسترا و... وجود دارند که در ساخت سایت کمک می‌کنند، این امکانات به اندازه ای پیشرفته و حرفه ای هستند که از آنها به عنوان سایت ساز نام برده میشود.
در شرکت ساوالان وب برای هر نوع شغل و کسب و کاری مطابق با آن تم و پوسته (قالب ) طراحی می کنیم .

همگام و سازگار با سئو

سئوی سایت و اهمیت ویژه آن 75 درصد موفقیت یک سایت را رقم میزند. در وردپرس پیاده‌سازی تمام نکات و اصول سئو قابل اجرا است.

در صورت داشتن دانش سئو و یا بهره گیری از متخصص سئو بسیار راحت به جمع میلیون‌ها سایت موفق که با وردپرس ساخته شده اند می پیوندید.

البته در ساوالان وب و همزمان با طراحی سایت برای شما یکی از مهم ترین موارد ما برای طراحی سئوی قالب و سئوی کل سایت شما است.

واکنش‌گرا (responsive)

45 درصد جستجو ها در ایران با موبایل و یا تبلت انجام می شود. همه سایت هایی که با وردپرس برایتان طراحی می کنیم ریسپانسیو شده اند. کاربران با هر دستگاه و نمایشگری که وارد سایت می‌شوند ظاهر و رابط کاربری سایت مطابق با آن تغییر می کند و در عمل واکنش گرا نامیده می شود.

ابزارها و پلاگین های قدرتمند

در این مورد باید به شما عرض کنیم که هر آن چه که به ذهن و فکرتان در خصوص اضافه کردن امکانات و یا طرح های مختلف برای ظاهر و قابلیت های سایت وردپرس خطور کند قابل اجرا و نصب می باشد.
باید توجه داشته باشید که از نظر فنی و تخصصی حتما" قبلش از ما مشاوره دریافت کنید البته ما هنگام طراحی و نیاز سنجی که از شما خواهیم داشت ، نرم افزار ها یا پلاگین های مخصوص را برایتان نصب و راه اندازی خواهیم کرد.

قیمت و تعرفه مناسب وردپرس

قیمت و تعرفه سایت یکی از عوامل مهم برای اتخاذ تصمیم گیری برای افراد و مدیران کسب و کارها میباشد.
مثالی خدمتتان عنوان میکنیم ، به زبان ساده شما اگر بخواهید یک سایت را با برنامه نویسی و کد نویسی سفارش دهید چیزی بالغ بر 25 میلیون تومان برایتان هزینه خواهد داشت.
و این تازه هزینه اولیه است و به مراتب با پیشرفت کار هزینه های بسیاری را باید پرداخت کنید.
اما قیمت و هزینه ساخت سایت وردپرس با در نظر گرفتن کلیه امکانات یک سایت حرفه ای تا یک سوم کاهش خواهد داشت.

ساوالان وب بهترین مرکز طراحی سایت وردپرس با قیمت و تعرفه مناسب

سایت و مجموعه ساوالان وب با همکاری افراد متخصص در حوزه طراحی و دیزاین انواع سایت وردپرسی  همسو با  پیشرفت سریع تکنولوژی و اطلاعات در بستر سایت ، وب سایت ، اینترنت و فضای مجازی نیاز بازار و مشاغل و کسب و کارهایی که قصد ورود به بازار بی انتهای اینترنتی دارند را به خوبی درک کرده و توانسته در خصوص خدمات طراحی سایت ، استراتژی سایت ، تولید محتوا و سئوی انواع سایت با عناوین  سایت شرکتی ، سایت خدماتی، سایت کسب و کار ، سایت فروشگاهی ، سایت فروش آنلاین، سایت صنعتی و کارخانه ای ، سایت تولیدی ، سایت بیوگرافی ، سایت موسیقی ، سایت دانلود فیم ، سایت خبری ، سایت وبلاگی ، سایت گردشگری ، سایت کشاورزی ، سایت صنعتی ، سایت داروهای گیاهی ، سایت نظافتی ، سایت مواد غذایی ، سایت سالن زیبایی ، سایت آموزشی ، سایت کتاب الکترونیک ، سایت داروخانه ، سایت پزشکی ، سایت تکنولوژی ، سایت ارز دیجیتال ، سایت صرافی ، سایت خدمات شبکه های مجازی ، سایت اخبار ، سایت دندان پزشکی ، سایت سلامت ، سایت بیمارستان ، سایت سلامت و زیبایی ، سایت پوست و مو ، سایت مبلمان ، سایت پوشاک ، سایت سیستم های مدیریت محتوا خدمات و محصولات ویژه ای ارائه دهد.

خدمات رایگان قبل از سفارش پروژه و راه اندازی سایت

در مجموعه ما ارائه مشاوره رایگان و تامین رضایت مشتری ، کارفرما در اولویت قرار دارد.
شما کاربران و مشتریان گرامی هنگامی که قصد ثبت سفارش طراحی سایت را دارید به محض اینکه فرم مخصوص را پر می کنید ، سریعا از طرف ساوالان وب با شما تماس خواهیم داشت ، متخصصان ما سوالات مهم و تخصصی که نیاز های شما را عنوان کند را از شما خواهند داشت.
ما به صورت مکتوب در قالب فایل پی دی اف به شما اعلام برنامه و پیش فاکتور در خصوص خدماتی که خدمتتان ارائه می دهیم تقدیم می کنیم در اعلام برنامه ذکر شده تمامی مراحل راه اندازی یک سایت حرفه ای از ثبت دامنه سایت و هاست تا انتهای کار به صورت کامل ذکر شده است که این امر در ابتدا ضمن اعتماد سازی ،شما را در جریان مرحله به مرحله کار قرار خواهیم داد.

ایجاد سایت وردپرس برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک فضایی را فراهم می کند تا بتوانید شغل و کسب و کار خود را در معرض دید میلیون ها نفر قرار دهید.

سوالات شما در خصوص طراحی سایت وردپرسی

چون تا کنون بالغ بر  هفتاد و پنج میلیون میلیون وب سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی ایجاد و ساخته شده‌ است مطمعنا” این جایگاه و محبوبیت بیجا نبوده است، برای آشنایی با امکانات ویژگی ها و کلی مطلب دیگر میتوانید این صفحه و سایر بخش های سایت را مطالعه بفرمایید!

 

وردپرس به خودی خود از امنیت بالایی برخوردار است ،فرقی ندارد سایت شما با هر سیستمی طراحی شده باشد باید نسبت به بسته نگه داشتن حفره‌های امنیتی و راههای نفوذ به سایت را رعایت کنید.
تیم طراحی سایت وردپرسی ساوالان وب از همان ابتدای آغاز به این امنیت سایت و سرور آن بسیار توجه داشته و همه موارد را رعایت میکند.

بعد از نیاز سنجی شما به عنوان کارفرما و کسب کامل اطلاعات شما از نحوه فعالیت سایتتان 15 روز کاری در ساوالان وب زمان می برد تا طراحی سایت وردپرس شما کامل و آماده تحویل شود.

قطعا بله تمامی سایت‌هایی که توسط متخصصین ساوالان وب طراحی و ساخته می شوند می‌شوند از تم و پوسته سایت تا ساختار نوشتاری و محتوای سایت همگی ، اصول و الگوریتم های سئو  پیاده سازی و اجرا میشوند.
برای دریافت خدمات سئو و بهینه سازی سایت می توانید به بخش مربوطه در سایت مراجعه کنید و از انواع خدمات سئو بهره مند شوید.

پشتیبانی شامل انواع سایت‌های وردپرسی اعم از سایت های فروش آنلاین سایت شرکتی سایت خدماتی و…که ایراداتی از سرور، دامنه، تم و پوسته سایت، کدنویسی و غیره دارند می‌شود.

البته تیم متخصص  به سبب رعایت همه اصول حرفه ای طراحی سایت خیلی محدود با این موارد برخورد می کند، ودر صورت بروز مشکل همچون موارد بالا سریعا” رسیدگی و رفع خواهد شد.

قطعا بله ، تغییرات مانند تم و پوسته سایت ، چینش بخش های مختلف سایت ، همگی امکان تغییرات را خواهند داشت.

به شما آموزش نحوه تغییرات روی پنل را به صورت آنلاین ارائه خواهیم داشت ، در صورتیکه بخواهید از نظر گرافیکی روی وب سایت تغییرات اعمال شود شامل هزینه اندکی خواهد بود.

مرقوم به صرفه ترین و سریع‌ترین راه برای داشتن یک سایت حرفه ای و خوب استفاده از سایت وردپرس میباشد. در همین صفحه بخش خدمات رایگان قبل از سفارش را مجدد مطالعه کنید، به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

قیمت و تعرفه های طراحی سایت وردپرس وابسته به امکانات و آپشن هایی است که درخواست دارید، البته ما برای شما پلن های مخصوصی را در نظر گرفته ایم که بتوانید با حداقل قیمت تمام شده یک سایت کامل برای کسب و کار و یا شرکت خود داشته باشید. جهت دریافت قیمت و مشاوره، از ساوالان وب با شماره 09197971077 تماس بگیرید!

ثبت سفارش طراحی سایت

برای پیشرفت در کسب کار و سبقت
از رقبای خود همین حالا اقدام کنید!

در صورتیکه می خواهید پیشرفت کسب و کار خود را رقم بزنید و اگر شما هم دوست دارید یک سایت وردپرسی که از بهترین طراحی ها و امکانات اختصاصی و اصول سئو که به درستی در سایتتان پیاده سازی شده باشد،
و نیز استراتژی سئو داخلی آن کاملا بهینه شده و آماده برای تولید محتوا باشد، بهره مند شوید،کافی است تا در انتهای این صفحه نوع پروژه خود را ثبت کنید.
savalanweb طی سالها تجربه کار با وردپرس، سایتی کارآمد، قدرتمند، سئو فرندلی و قابل توسعه برای شما طراحی و تقدیم خواهد کرد.
جهت اثبات ادعای خود از شما دعوت می‌کنیم تا به نمونه کارهای طراحی سایت ما عنایت داشته باشید و وضعیت سئو آنها را نیز بررسی کنید.

+
مشتری فعال
+
پروژه سایت وردپرس
+
افراد متخصص
کسب و کار اینترنتی ساخت سایتروردپرس

نمونه کارهای طراحی سایت وردپرس ساوالان وب

مدیریت و سئو
طراحی و اجرا فول خدمات
طراحی و اجرا فول خدمات
طراحی و اجرا فول خدمات
طراحی و اجرا فول خدمات
طراحی و اجرا فول خدمات
فرم طراحی سایت

ثبت درخواست مشاوره و سفارش طراحی سایت

ارائه خدمات طراحی سایت وردپرس به تمامی شهرهای ایران تهران , کرج ,  اردبیل , کرمانشاه , مازندران , گیلان , یزد , اصفهان , اهواز , کردستان , شیراز , اراک , تبریز ,بندر گناوه , ارومیه , زنجان , و….میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره و آگاهی از قیمت خدمات طراحی سایت , خدمات سئو ، تولید محتوا ، مدیریت و پشتیبانی سایت ، تبلیغات گوگل ادوردز ، افزایش بازدید سایت ، دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال با شماره های
0919797107709355074837  تماس بگیرید.

تماس و ثبت سفارش در ساوالان وب